Ürünler >

PROVAS

Yeni nesil yazar kasalarla iletişimli, yönetim ve
raporlama yazılımı ProVAS ile, işletmenizi ve şubelerinizi
gittiğiniz her yerden yönetebilmek artık elinizde!

Ödeme sektöründe yaklaşık 35 yıllık tecrübeye sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri, en küçük işletmelerden en büyük zincir mağazalara kadar yaşanan tüm ihtiyaç ve problemlerden yola çıkarak geliştirmiş olduğu bulut tabanlı ProVAS yazılımı ile işletme sahiplerinin şubelerini ve gelirlerini istedikleri zaman ve istedikleri yerden kontrol edebilmelerini sağlıyor.
ProVAS yazılımı ile kullanıcılar istedikleri zaman aralığında filtreleme yaparak rapor oluşturabiliyor ve nakit, kredi kartı, yemek kartı ödemesi, çek, döviz, sanal POS, bonus, yemek sepeti, hediye kartı gibi birçok ödeme bilgilerine ulaşabiliyor. Kullanıcılar, internet erişiminin olduğu her yerde günlük, haftalık, aylık ciro bilgilerine erişebilir ve raporlayabilir.
PROVAS YAZILIMI GENEL ÖZELLİKLERİ

Tüm Yazar Kasalara Erişim

ProVAS üyeliği ile siz ve oluşturduğunuz alt kullanıcılarınız sisteme kayıtlı yazar kasalarınıza bilgisayar, cep telefonu veya tablet aracılığıyla internet üzerinden erişebilir ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Z Raporu ve Fiş Bilgileri

Sistem üzerinde tanımlı yazar kasalarınıza ait tüm fişlere ve Z raporlarına ulaşabilir, tek tek ya da toplu olarak görüntüleyebilir, kendinizin ya da muhasebecinizin e-posta adresine gönderebillir ve PDF olarak indirebilirsiniz.


Anlık Satış ve KDV Bilgileri

Ay içerisinde KDV bilgilerinizi, ne kadarlık KDV matrahı oluştuğunu anlık olarak görüntüleyip planlama yapabilir, hangi kısımdan ne kadar satış yaptığınızı, ne kadar ciro yaptığınızın gün ve detaylarını online takip edebilirsiniz.


PLU Tanımlama ve Güncelleme

Sisteme kayıtlı tüm Profilo Yazarkasalarınıza toplu olarak PLU ekleyebilir, anlık olarak uzaktan PLU aktarabilir; fiyat değişikliği, ürün ismi, kısım KDV bilgisi, barkod numarası gibi bilgilerinizi güncelleyerek iş süreçlerinizi kendiniz yönetebilirsiniz.


Gelişmiş Satış Raporları

İstenilen zaman aralığında fiş raporu ve ödeme raporu bilgilerini ulaşabilir, cihaz üzerinde yapılan tüm işlemlerin ödeme türüne göre (nakit, kredi kartı, yemekkartı, yemeksepeti, sanal POS vb.) raporlanmasını sağlayabilirsiniz.


Siz de ProVAS yazılımına sahip olarak Profilo Yeni Nesil Yazar Kasalarınıza istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşabilir, ciro ve gelirlerinizi online takip edebilir; iş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.


ProVAS çözümleri Profilo Ödeme Sistemleri tarafından geliştirilmiştir ve tüm Profilo Yeni Nesil Yazar Kasalar ile kullanılabilir.

 

© Copyright 2013. Her hakkı E Data Elektronik A.Ş.'ye aittir.